Mělnické Vinobraní 2019

V sobotu dne 21.9.2019 jsme se stali po druhé spolutvůrci pořádání akce na Mělnickém Vinobraní „Pochod Karla IV.“. Všichni účastníci pochodu jsme se řadili  na dvoře zemědělské školy, odkud jsme vyšli do města, obešli náměstí a zase se vrátili zpět do místa zemědělské školy. Za naše skautské středisko nesla státní vlajku Žabka, za ní v trojřadě šly Pískle, Oříšek a Marek, kteří nesly své družinové vlajky, pak střediskovou vlajku nesl Fífa, oddílovou vlajku JITŘENKY nesla Veverka, oddílovou vlajku NIOBARY nesl Šaman a naší skautskou skupinu zakončovaly Nugetka, Laňka, Sovička, Liška a Sysel. Po cestě nás pozdravila a zamávala Jája se svojí celou rodinkou a někteří členové našich oddílů.

                                                                          Zpracovala Veverka

Foto na http://skautmelnik.rajce.idnes.cz/

Comments are closed.