DĚTSKÝ DEN

Skautské středisko Mělník pořádalo v sobotu dne 1.6.2019 odpoledne pro naše členy, ale i pro veřejnost „DĚTSKÝ DEN“, který se konal v klubovně a v jejím okolí. Děti i rodiče si mohly vyzkoušet hod na Balůa, hod freesbee na cíl, chůzy na chůdách, skoky v pytlích, skoky přes švihadlo, běh s pingpongovým míčkem na lžíci, zatloukání hřebíků, hod míčkem na plechovky apod. Děvčata se mohla nechat zkrášlit a na obličej si nechat namalovat různé krásné ornamenty, v klubovně se pak všichni mohli seznámit s technikou vyřezávání ze dřeva, kde Danny vyřezával různé výrobky a rovněž velký zájem byl o 3D tiskárnu, kde Michal Siran předvedl vlastnoručně vyrobenou 3D tiskárnu a výrobky z ní. Závodníci, kteří absolvovali všechny disciplíny, si nakonec mohli vybrat nějakou drobnost vytištěnou z této tiskárny. Samozřejmě nechyběly ani sladkosti a k občerstvení mufinky a škvarkové placky. Všichni jsme si dětský den užili a těšíme na příští rok.                                                     Zapsala Veverka

Foto na http://skautmelnik.rajce.idnes.cz/

Comments are closed.