POZASTAVENÍ PŘIJÍMÁNÍ NOVÝCH ZÁJEMCŮ DO ŘAD MĚLNICKÉHO JUNÁKA.

S lítostí musíme všem rodičům sdělit, že město nedodrželo svůj slib z loňského roku, a to že v objektu budeme mít k užívání 5 místností pro klubovny. Původně jsme měli zájem o celý objekt, ale město nám při jednání v roce 2017 slíbilo, že dostaneme větší část objektu, tj. 5 místností, z toho jednu větší společenskou – hrací. Ale bohužel nedá se věřit všem slibům. Do dne předání jsme s těmito prostorami počítali a jaké bylo naše překvapení, že jsme obdrželi pouze 3 místnosti. V jedné místnosti máme umístěny skautské věci pro činnost na družinových schůzkách a pouze dvě místnosti můžeme využívat jako klubovny pro cca 60 dětí. Je to žalostně málo. Skautský program je rozdělen pro děti dle věkových kategorií a pohlaví, např. děti ve věku 8 let učíme formou her jiná daná témata, než děti ve věku 13 let, a proto je potřeba pro našich cca 60 dětí větší prostory a mít po ruce potřebný materiál k výuce dětí. Jsme rádi aspoň za „málo“, nové prostory jsou nádherné, ale přesto JSME ZKLAMÁNI !!!!!!!!! Potřebovali bychom nutně další místnost pro klubovnu, protože mladších členů se hlásí stále víc a víc, ale 2 klubovny nelze „nafouknout“. Z prostor, které jsme si přáli mít pro sebe a nezadařilo se, město zřídilo promítací místnost. Děkujeme.

NA ZÁKLADĚ VÝŠE UVEDENÝCH SKUTEČNOSTÍ MUSÍME POZASTAVIT PŘIJÍMÁNÍ NOVÝCH ZÁJEMCŮ DO ŘAD MĚLNICKÉHO JUNÁKA.                                      Skautské vedení