POZASTAVENÍ PŘIJÍMÁNÍ NOVÝCH ZÁJEMCŮ DO ŘAD MĚLNICKÉHO JUNÁKA.

S lítostí musíme všem rodičům sdělit, že město nedodrželo svůj slib z loňského roku, a to že v objektu budeme mít k užívání 5 místností pro klubovny. Původně jsme měli zájem o celý objekt, ale město nám při jednání v roce 2017 slíbilo, že dostaneme větší část objektu, tj. 4 místnosti, z toho jednu větší společenskou – hrací. Ale bohužel nedá se věřit všem slibům. Do dne předání jsme s těmito prostorami počítali a jaké bylo naše překvapení, že jsme obdrželi pouze 3 místnosti. V jedné místnosti, tj. šatní, máme umístěny skautské věci pro činnost na družinových schůzkách, druhou místnost, tj. kuchyňku, využíváme jako malou klubovnu pro světlušky a skautky a třetí větší místnost využíváme jako klubovnu pro větší počet vlčat a skautů. Je to žalostně málo. Skautský program je rozdělen pro děti dle věkových kategorií a pohlaví, např. děti ve věku 8 let učíme formou her jiná daná témata, než děti ve věku 13 let, a proto jsou potřeba pro naše děti větší prostory a mít po ruce potřebný materiál k výuce dětí. Jsme rádi aspoň za „málo“, nové prostory jsou nádherné, ale přesto JSME ZKLAMÁNI !!!!!!!!! Potřebovali bychom nutně další místnost pro klubovnu, protože mladších členů se hlásí stále víc a víc, ale 1 klubovnu nelze „nafouknout“. Z prostor, které jsme si přáli mít pro sebe a měli jsme se do podepsání smlouvy slíbeny, město zřídilo promítací místnost Městské policie. Děkujeme.

NA ZÁKLADĚ VÝŠE UVEDENÉHO MUSÍME OD ROKU 2018 POZASTAVIT PŘIJÍMÁNÍ NOVÝCH ZÁJEMCŮ DO ŘAD MĚLNICKÉHO JUNÁKA.                                      Skautské vedení